Jaki telewizor 65 cali wybrać?

telewizor

Jaki telewizor 65 cali wybrać?

  • 3 września, 2022

Telewizor o przekątnej ekranu wynoszącej 65” jest świetnym wyborem dla osób stawiających na nowoczesność i oglądanie filmów czy seriali w najwyższym standardzie. We własnym domu jesteśmy w stanie doświadczyć tego, co wcześniej spotykaliśmy jedynie w kinach. Możliwość oglądania najlepszych światowych produkcji filmowych siedząc we własnym fotelu jest wygodniejszą opcją.

Czym się kierować przy wyborze telewizora 65 cali?

Aktualnie na rynku spotkać można telewizory o ekranach LED, OLED i QLED. Technologia wykorzystująca energooszczędne diody LED gwarantuje zdecydowanie lesze natężenie kolorów i kontrast. Ekrany OLED wyposażone są w organiczne diody (Organic Light Emitting Diode) i od technologii LED odróżniają się lepszym odwzorowaniem kolorów. Technologia QLED jest stosowana głównie przez firmę Samsung i znacznie przewyższa swoimi właściwościami wcześniej opisane rozwiązania. Matryca wyposażona w taką technologię oprócz podświetlenia LED została wykonana także z innowacyjnych paneli z kropkami kwantowymi (Quantum dot). Takie połączenie gwarantuje uzyskanie niezwykle żywych kolorów i głębokiego nasycenia obrazu.

Podczas wyboru telewizora o przekątnej 65 cali, oprócz jakości obrazu, jaki oferuje, uwagę powinniśmy zwrócić także na dźwięk, który może on nam zagwarantować. Warto zadbać nie tylko o odczucia wzrokowe, ale także słuchowe. Pozwoli to na maksymalną satysfakcję podczas korzystania z telewizora.

Telewizor Samsung QLED 2021 QE65Q80A – dlaczego warto?

Telewizor Samsung QLED 2021 QE65Q80A będzie najlepszym wyborem dla osoby szukającej innowacyjnego sprzętu z ekranem 65 cali. Wyposażony został w technologię Quantum dot, dzięki czemu obraz jest nasycony kolorami i kontrastem. Szeroki kąt widzenia umożliwia doskonałą widoczność z każdego miejsca. Telewizor wyposażony jest w funkcję adaptacji obrazu, która automatycznie dostosowuje optymalną do panujących dookoła warunków jakość. Technologia Dźwięku podążającego za obiektem dostarcza niesamowitych wrażeń niczym z sali kinowej. Aktywny Wzmacniacz Głosu wykryje przeszkadzające dźwięki np. te wydawane przez sprzęty kuchenne i automatycznie wzmocni dźwięk dialogów w oglądanym filmie. Telewizor został także wyposażony w funkcję dla graczy, jaką jest Ultra Szeroki Widok w Grach. Telewizor można także wykorzystać jako ekran komputera i poprawić komfort swojej pracy zdalnej.

Telewizor Samsung QLED 2021 QE65Q80A – opinie

Wiele pozytywnych opinii na temat tego modelu telewizora od firmy Samsung potwierdza najlepszą jakość jego wykonania. Zadowoleni z użytkowania widzowie podkreślają świetną jakość obrazu, ponadprzeciętne nasycenie kolorów i przestrzenny dźwięk, która umożliwia intensyfikację doznań podczas oglądania filmu. Pochwałom podlegają liczne funkcje, w które wyposażony został telewizor, takie jak możliwość przesyłania muzyki i filmów z telefonu czy wykorzystanie telewizora jako monitora. Użytkownicy podkreślają jego intuicyjną obsługę i ciekawy design.