Przy tworzeniu bielizny dla kobiet wspinamy się na wyżyny umiejętności

Przy tworzeniu bielizny dla kobiet wspinamy się na wyżyny umiejętności

  • 4 września, 2020

Równie ważne co kupno właściwego biustonosza jest podczas dobierania bielizny kupno odpowiednich majtek, które pozwolą z jednej strony dobrze wymodelować biodra i pośladki, z drugiej zaś będą po prostu wygodne w noszeniu. Nawet szczupłym kobietom zdarza się, że noszona przez nie bielizna jest niewygodna i odznacza się na ubraniach. Warto zatem poznać tajniki dobierania kroju majtek do figury.

Biodrówki i szorty – wygoda i piękny wygląd


Figura gruszki, która cechuje się rozbudowanymi biodrami, a niezbyt obfitym biustem powinny wybrać specyficzny rodzaj fig, jakim są biodrówki. Są to majtki z niskim stanem, które naciągają się na biodra i dobrze modelują ich wygląd. Popularność zawdzięczają również dużej wygodzie noszenia, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w pracy, jak i również i na bieżni.

Natomiast kobiety obdarzone dużymi pośladkami, w które majtki lubią się wrzynać, powinny zdecydować się na bardzo zabudowane majtki przypominające typowe bokserki. Dzięki nim na pewno nie będzie problemu z pojawiającymi się na ubraniu fałdkami, a w dodatku ich noszenie jest naprawdę bardzo komfortowe. Nie uciskają pośladków i ud, przez co nie hamują dopływu krwi w tych miejscach – jest to zatem rozwiązanie zarówno zdrowe, jak i wygodne. Co więcej, tego rodzaju majtki wcale nie muszą prezentować się nieatrakcyjnie – dostępne są na przykład modele z bardzo estetycznymi koronkowymi wykończeniami. W sytuacjach intymnych takie majtki mogą sprawdzać się nie gorzej niż bielizna erotyczna, bo przecież wielu mężczyzn lubi, gdy zakrywający newralgiczne miejsca materiał działa na ich wyobraźnię.

Majtki modelujące sposobem na kobiecy wygląd


Kobiety o niezbyt kobiecych kształtach, czyli posiadających figurę jabłka czy cegły, na pewno bardzo dobrze poczują się w majtkach modelujących. Jak wskazuje sama ich nazwa, ich funkcją jest przede wszystkim modelowanie figury poprzez podkreślenie talii. Panie, którym zależy na wymodelowaniu brzucha mogą zdecydować sie na majtki z fiszbanami sięgajace aż do biustu, zaś kobiety szczupłe, którym jedynie brakuje wyraźnej linii talii powinny zainwestować w klasyczne majtki modelujące. Pamiętajmy przy tym, że nie należy w imię tuszowania niedoskonałości wystawiać się na dyskomfort, dlatego nie należy wybierać majtek o za małych dla nas rozmiarach. Jest to zarówno niekomfortowe, jak i po prostu niezdrowe.

Dla kogo stringi?


Kolejny popularny typ majtek to stringi. Jest to rodzaj bielizny, który nie każda kobieta jest chętna założyć, ponieważ najlepiej pasuje paniom o wąskich biodrach i bardzo jędrnych pośladkach. Doskonale sprawdzają się pod obcisłym ubiorem, należy tylko pamiętać, by nie było ich widać pod materiałem ubrania, ponieważ nie wygląda to zbyt gustownie. Warto też pamiętać, że chociaż teoretycznie stringi pasują tylko kobietom o figurze rodem z kolorowych magazynów, tak naprawdę mogą się w nich dobrze prezentować również panie o innych typach sylwetki, dlatego warto mieć przynajmniej jeden model w zanadrzu – może przydać się na specjalną okazję.