Roll up – co to takiego?

roll up

Roll up – co to takiego?

  • 2 kwietnia, 2023

Skuteczna reklama to podstawa efektywnego rozwoju firmy i docierania do nowych odbiorców. Dzięki niej można poszerzyć swoją działalność, a także wyróżnić się na tle konkurencji. Jedną z najciekawszych metod jest, tak zwany roll up. Na czym on polega i dlaczego warto zdecydować się na taką opcję?

Roll up Bydgoszcz – czym jest? Objaśnienie pojęcia

Roll up jest specjalnym stojakiem reklamowym składającym się z wysięgnika oraz listwy i planszy reklamowej. Chowana jest ona do specjalnej kasety, wyposażone w system rolujący, co umożliwia sprawne złożenie reklamy, ale również precyzyjne zabezpieczenie jej przed uszkodzeniem lub całkowitym zniszczeniem.

Roll up Bydgoszcz – jakie są jego zastosowania?

Roll up w Bydgoszczy jest fantastycznym nośnikiem reklamy. Można go wykorzystać nie tylko jako stałą ekspozycję, ale również przenośną ściankę reklamową, którą będziemy ustawiać na różnego rodzaju targach i imprezach branżowych. Roll up znajdzie swoje zastosowanie zarówno w marketingu, jak i w branży naukowej, idealnie nadając się do zaprezentowania konspektu projektu czy schematu naukowego. Dzięki ich wytrzymałości roll upy nie wymagają użycia dodatkowej podpory oraz mocowań, dzięki czemu mogą zostać ustawione w dowolnej części stoiska.

Jakie są zalety wykorzystania roll up’ów w Bydgoszczy?

Zastosowanie roll up’ów wiąże się z szeregiem korzyści. Przede wszystkim to rozwiązanie odznaczające się wysokim komfortem użytkowania oraz dużą mobilnością. Co więcej, są one niezwykle funkcjonalne i uniwersalne, co wynika z szerokich możliwości ich zastosowania. Ich estetyka i staranne wykonanie przykuwają uwagę i sprawiają, że są one doskonałą reklamą dla danej firmy.

Dzięki nim możesz z powodzeniem przyciągnąć potencjalnych klientów i zrobić na nich dobre wrażenie. W wyniku możliwości ich wielokrotnego zastosowania zwiększa się opłacalność inwestycji, a konstrukcja skrzyneczki rolującej zapewnia sprawną i łatwą wymianę materiału z grafiką. Przyczynia się to do zwiększenia oszczędności w przedsiębiorstwie, co jest niezwykle ważną kwestią dla wielu zainteresowanych tego typu rozwiązaniem osób.

Gdzie warto zastosować rollupy?

Dzięki temu, że roll upy są niezwykle uniwersalne, znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Ich wykorzystanie pozwala na dotarcie do szeregu nowych odbiorców. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzą się na targach branżowych, szkoleniach biznesowych czy wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych.

Z czego wykonany jest roll up w Bydgoszczy?

Materiał, z którego wykonuje się roll upy, są niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz zmywanie płótno banerowe, a także lekkie aluminium, jak i torbę transportową ze specjalną wkładką zabezpieczającą. Ponadto waga akcesorium niejednokrotnie waha się w przedziale 2,5-3,5 kg, co pozwala na zabieranie ze sobą reklamy we wszystkie miejsca, w których można ją rozstawić.

Co więcej, kasetka wyposażone jest również z solidny mechanizm, który się sam zwija, dzięki czemu nie trzeba wykonywać w tym celu żadnych skomplikowanych czynności.