Jaki prezent dla przyszłego taty?

Jaki prezent dla przyszłego taty?

  • 19 lipca, 2021

Rola ojca jest bardzo ekscytująca, ale także trudna. Z pewnością jednak niesie ze sobą wiele radości i pięknych chwil. Przyszły tata poza ogromem szczęścia czuje niewątpliwie również stres. Warto wesprzeć mężczyznę w tym czasie i podarować mu coś specjalnego. To zawsze miły gest, który z pewnością doceni niejeden pan. Jaki prezent dla przyszłego taty okaże się strzałem w dziesiątkę? Poniżej kilka propozycji wartych uwagi.

Upominek dla przyszłego taty – co wybrać?

Jeśli w Twoim otoczeniu jest mężczyzna, który niebawem będzie tatą, warto wręczyć mu prezent. Aby okazał się strzałem w dziesiątkę, przyda się wiedza na temat preferencji przyszłego ojca oraz znajomość jego charakteru i upodobań. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które na pewno spodobają się niejednemu mężczyźnie:

  • Koszulka dla przyszłego taty – może być taka ze spersonalizowanym albo gotowym już napisem. W sklepach internetowych i stacjonarnych znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Koszulka z nadrukiem dla przyszłego taty może wzruszać albo bawić. Wszystko zależy od tego, jaka sentencja będzie na niej zawarta. Dzięki takiej części garderoby cały świat dowie się, że mężczyzna wkrótce zostanie dumnym tatą.
  • Spersonalizowany kubek – jedna z propozycji śmiesznego prezentu dla przyszłego taty. Napis może dotyczyć prawd związanych z ojcostwem przekazanych w humorystycznej formie. To jedna z najciekawszych propozycji, a kubek na pewno się przyda, gdy nadejdą nieprzespane noce i większe zapotrzebowanie na kawę czy mocną herbatę.
  • Nosidełko dla dziecka – to rodzaj prezentu, który przyda się tacie, mamie i dziecku. Ten, kto próbował przyrządzić obiad albo posprzątać z maluchem na rękach, wie, jak ciężkie jest to wyzwanie. Nosidełko z pewnością okaże się przydatne. Warto wcześniej upewnić się, czy przyszli rodzice nie posiadają już takiego produktu.
  • Skarbonka – najlepiej taka ze spersonalizowanym napisem. Dziecko oznacza niemałe wydatki. Taka skarbonka to doskonała okazja do tego, aby odłożyć nieco funduszy na męskie przyjemności. Grosz odkładany do grosza w końcu da większą sumę, a zmęczony tata będzie mógł przeznaczyć ją na spełnianie swoich potrzeb.
  • Zegar – ale nie taki zwykły, lecz z określeniem konkretnych czynności. Pojawienie się dziecka w rodzinie potrafi wywrócić życie jej członków do góry nogami. Czasami ciężko zapamiętać o planie dnia. Na szczęście ze specjalnym, humorystycznym zegarem ten problem zostanie rozwiązany. Na takim czasomierzu zaznaczona jest na przykład pora na odpoczynek, spożycie posiłku czy nawodnienie organizmu.

Każdy lubi praktyczne prezenty, niektórzy doceniają także takie, które mają stać na półce i bawić. Dokonując wyboru, warto połączyć te dwie funkcje, aby przyszły tata był zadowolony. Tak na przykład zegar i bluzka z napisem to doskonałe połączenie. Pierwszy prezent ma na celu bawić, a drugi jednocześnie jest praktyczny. Taki podarunek na pewno pozytywnie zaskoczy przyszłego tatę.

Najlepsze prezenty dla przyszłego taty

Każdy przyszły tata odczuwa stres. Jeden mniejszy, a drugi większy. Niezależnie od tego z pewnością każdy z nich doceni prezent z okazji tak ważnego wydarzenia. Dużym zainteresowaniem cieszą się prezenty ze spersonalizowanymi napisami. Bawią i są doskonałą pamiątką. Tego rodzaju przedmiotów można szukać w stacjonarnych sklepach z upominkami. Warto także zajrzeć do sklepów internetowych, które również mają ciekawy asortyment i oferują duży wybór. Podczas dokonywania zakupów warto zadbać zarówno o aspekt humorystyczny, jak i o praktyczną stronę. Takie prezenty są bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ z pewnością okażą się przydatne.

W przypadku zakupu przedmiotów, które mają posłużyć w opiece nad dzieckiem, warto wcześniej porozmawiać z przyszłymi rodzicami. Pozwoli to bowiem uniknąć sytuacji, w której prezent okaże się niepotrzebny. Większość przyszłych rodziców kompletuje bowiem wyprawkę wcześniej, dlatego wiele z podstawowych przedmiotów mogą już posiadać. W przypadku takich prezentów rozmowa jest więc ważna. Warto zrobić to w dyskretny sposób, aby nie zdradzić się ze swoim pomysłem.