Ubezpieczenie CAR – co to jest?

Ubezpieczenie CAR – co to jest?

  • 12 maja, 2021

Przezorny zawsze ubezpieczony

Dożycia. Obserwując ludzi, którzy osiągnęli sukces, bardzo łatwo można przekonać się, że tylko dzięki bry plan to podstawa. To stwierdzenie można pasować praktycznie do każdej dziedziny naszego odpowiednim przygotowaniom, określonym celom oraz przezorności można realizować swoje marzenia. Biznes jest taką dziedziną, która została niemal zagarnięta przez tych, którzy nie wyobrażają sobie prowadzenia interesów bez odpowiedniego scenariusza, który rozpisany jest na kilka kroków do przodu. Wszyscy Ci, którzy liczą na łut szczęścia i pracują na „żywioł”, prędzej czy później odpadają, ustępując miejsca tym, którzy w swoim życiu nie polegają na przypadku.

Przewidywanie tego, co może stać się w przyszłości to cenna umiejętność. Pozostając w tematyce biznesu, warto w tym momencie wspomnieć o ubezpieczeniach. Ubezpieczenia, które większość kojarzy z tymi dotyczącymi zdrowia, mieszkania lub samochodu również obejmują szeroko rozumiany świat biznesu. Przykład? Branża budowlana. Właściciele firm z tej kategorii od dawna wiedzą, że dobre ubezpieczenie CAR to podstawa. Powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty. Lepiej zapłacić firmie ubezpieczeniowej i liczyć na to, że nic złego się nie wydarzy, aniżeli nie wykupić ubezpieczenia i mieć pecha. Jeszcze gorzej, jeśli taki pech spotka Cię w trakcie wielkiej inwestycji, ważnej dla Twojego przedsiębiorstwa, gdzie z klientem wiąże Cię ważny kontrakt. Zarobek to jedno, ale jeżeli przez warunki losowe nie będziesz go w stanie zdobyć, to może oznaczać to wielkie problemy. Jeżeli nie chcesz stracić dorobku swojego życia przez jeden, poważy wypadek losowy, to musisz mieć wykupione dobre ubezpieczenie CAR.

 

Ubezpieczenie CAR – budowy są pełne niespodzianek. Przygotuj się na nie!

Plac budowy pełen jest niebezpieczeństw. Konstrukcje, które są na nim wznoszone, również narażone są na wpływ czynników zewnętrznych. O pracownikach i osobach postronnych, którzy znajdują się na budowie i też narażeni są na niebezpieczeństwo, nie trzeba chyba pisać. Jeżeli szukasz dla swojej firmy budowlanej dobrego ubezpieczenia, to warto w tym celu skorzystać z usług firmy SGC Broker Sp. z o.o. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku ubezpieczeń i potrzeb klientów, którzy na co dzień zajmują się budownictwem, to wielka zaleta tej wcześniej wymienionej.

Skoro już wiesz, gdzie zwrócić się o pomoc w szukaniu najlepszej oferty, pora na odpowiedź na bardzo ważne i często zadawane pytanie. Czym właściwie jest ubezpieczenie CAR? Odpowiedź w swojej ofercie zawarła właśnie firma SGC Broker Sp. z o.o. Ten typ ubezpieczenia to nic innego, jak ochrona Twojej firmy i inwestycji m.in. przed pożarami, ulewami, huraganami  i wszystkimi możliwymi kataklizmami, które dotyczą warunków pogodowych. Oprócz tego, takie ubezpieczenie gwarantuje ochronę przed włamaniami, kradzieżami, katastrofami budowlanymi, a nawet upadkiem samolotu. Jak zatem widzisz, dobra asekuracja zapewnia Ci pełną ochronę przed czynnikami pochodzenia naturalnego, ale także tymi spowodowanymi przez drugiego człowieka. Czynnikami, które mogą bardzo mocno wpłynąć, zakłócić, a nawet zniszczyć Twoją budowę,są to sytuacje, na które nie masz żadnego wpływu. Zapobieganie ich przykrym konsekwencjom to obowiązek każdego poważnego i odpowiedzialnego inwestora.

Ubezpieczenie CAR a EAR. Jaka jest między nimi różnica?

Wiesz już, co to jest ubezpieczenie CAR. Podczas poszukiwań polisy dla swojej firmy budowlanej możesz natknąć się również na ubezpieczenie EAR. Czym więc obie wersje różnią się od siebie? Ubezpieczenie CAR dotyczy oferty na wszystkie ryzyka związane z budową. Druga z wymienionych wersji – EAR, polega na ubezpieczeniu wszelkich ryzyk związanych z montażem. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia zależy oczywiście od profilu Twojej firmy. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby skorzystać z obu propozycji. Jeśli masz wątpliwość, która opcja jest dla Ciebie najlepsza, skorzystaj z fachowego doradztwa SGC Broker Sp. z o.o. Dzięki temu na pewno wybierzesz dla swojego przedsiębiorstwa budowlanego najlepszą z możliwych opcji.